Адвокат по адмінстративних справах

Притягнення особи до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення доволі складна процедура. Пересічному громадянину для захисту порушених прав часто доводиться проходити через усі бар’єри бюрократії. Тому без спеціальних знань у справах такої категорії не обійтись. Не рідко сама присутність адвоката під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, є запорукою успішного вирішення, гарантією дотримання прав та ввічливого ставлення посадових осіб які приймають рішення.  

Однією з основних спеціалізацій Адвоката Стельмаха є захист осіб у адміністративних справах повязаних з корупцією та справ про адміністративні правопорушення на транспорті.

Успішною є практика бюро у захисті прав громадян які притягуються за порушення господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону. Тобто адміністративні правопорушення передбачені ст. 164 Кодексу України Про адміністративні правопорушення.

Читайте: Поліцейські не мають права складати протоколи про притягнення до відповідальності за ст. 164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності». (Рішення суду ч.1 ст.164 КУпАП)

Не є виключенням успішна практика бюро з захисту прав водіїв яким інкримінують керування автомобілем у стані алкогольного або іншого сп'яніння. 

Зверніть увагу: Огляд на стан сп’яніння проведений з порушеннями, — вважається не дійсний. (рішення суду ч.1 ст.130 КУпАП)

Варто пам'ятати, що для того щоб захистити свої власні права потрібно звертатися до професіоналів. Адвокат Стельмах захистить Ваші права.