Адвокат по адмінстративних справах

Притягнення особи до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення доволі складна процедура. Пересічному громадянину для захисту порушених прав часто доводиться проходити через усі бар’єри бюрократії. Тому без спеціальних знань у справах такої категорії не обійтись. Не рідко сама присутність адвоката під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, є запорукою успішного вирішення, гарантією дотримання прав та ввічливого ставлення посадових осіб які приймають рішення.  

Однією з основних моїх спеціалізацій є захист осіб у справах про адміністративні правопорушення на транспорті та корупційні правопорушення.

Успішною є моя практика у захисті прав громадян які притягуються за порушення господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону. Тобто адміністративні правопорушення передбачені ст. 164 Кодексу України Про адміністративні правопорушення.

Читайте: Поліцейські не мають права складати протоколи про притягнення до відповідальності за ст. 164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності». (Рішення суду ч.1 ст.164 КУпАП)

Не є виключенням успішна практика з захисту прав водіїв яким інкримінують керування автомобілем у стані алкогольного або іншого сп'яніння. 

Зверніть увагу: Огляд на стан сп’яніння проведений з порушеннями, — вважається не дійсний. (рішення суду ч.1 ст.130 КУпАП)