Адвокат Стельмах

Адвокат Євген Стельмах домігся зміни запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт

Білгород-Дністровський районний суд Одеської області, відмовив у задоволенні клопотання слідчого про продовження строку тримання під вартою нашому клієнту. Обравши запобіжний захід цілодобовий домашній арешт.

Обставини справи:
Наш клієнт працюючи таксистом, перевіз двох пасажирів з м. Одеси до м. Білгород-Дністровський та назад в м. Одеса. За що отримав оплату. Він навіть не підозрював про плани своїх пасажирів вчинити злочин.

Через декілька місяців після поїздки до Олександра з обшуком завітали працівники поліції. Після чого його затримали та доставили в приміщення поліції де вручили повідомлення про підозру в пособництві у вчиненні розбійного нападу з проникненням у житло (ч.5 ст.27 ч.3 ст.187 КК України, покарання – до 12 років позбавлення волі).

На жаль, родичі Олександра, звернулися до нас вже після обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Адвокатом було подано клопотання про зміну запобіжного заходу, розгляд якого не дав очікуваних результатів. Тому сторона захисту готувалася до розгляду клопотання слідчого про продовження строків тримання під вартою, яке відповідно до Кримінального процесуального кодексу України мало бути розглянуто до закінчення двомісячного строку. Отже клієнту довелося провести майже два місяці в слідчому ізоляторі (СІЗО).

Судове засідання щодо розгляду клопотання слідчого про продовження строків тримання під вартою, з перервами тривало близько 12 годин, тому адвокату прийшлося провести весь день в Білгород Дністровському районному суді. І робота захисту, таки була успішною. Суд відмовив в задоволенні клопотання слідчого про продовження строку тримання під вартою, змінивши запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. В подальшому цілодобовий домашній арешт ухвалою суду, було змінено на домашній арешт в нічний час доби. А через деякий час, суд змінив запобіжний захід на особисте зобов’язання.

Будьте обережні у повсякденному житті, адже мимоволі кожен може потрапити в подібну ситуацію. Після чого адвокату прийдеться проробити колосальну роботу щоб витягти клієнта з СІЗО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *