Адвокат з кримінальних справ

Кримінальне право в Україні багато в чому носить репресивний характер, і ніхто не застрахований від попадання в «жорна правосуддя». Але навіть з цієї ситуації можна вийти з найменшими втратами. Якщо у відношенні Вас, Ваших друзів, родичів або знайомих вирішується питання про порушення кримінального провадження або воно вже порушено, неварто панікувати. Вам терміново потрібен адвокат у кримінальних справах, який візьме на себе роботу по захисту.

 

Законодавчі норми закріплюють за обвинуваченим і підозрюваним широке коло прав. Насправді, примусити правоохоронні органи до їх виконання дуже і дуже складно. Ми пропонуємо Вам правову допомогу по захисту Ваших прав від кримінального переслідування. Ми готові працювати з Вами на будь-якій стадії процесу, починаючи від допиту в якості свідка, закінчуючи оскарженнями судових рішень та захисту в суді.

 

Зміна запобіжного заходу –  без адвоката по кримінальних справах не обійтися.

Одне з ключових питань для кожного підозрюваного або обвинуваченого – це людське ставлення до нього на всіх стадіях кримінального провадження. Слідчим часто подобається залякувати запобіжним заходом у вигляді тримання під вартою в якості психологічного тиску. У цьому стані підозрюваний найчастіше готовий говорити те, що від нього хоче почути слідчий.

 

Наші адвокати працюють з найскладнішими справами і тонко володіють законодавством. Ми зробимо все, щоб змінити запобіжний захід на домашній арешт, або заставу. Адвокат необхідний і при проведенні слідчих дій, так як тільки він здатний зупинити тиск на підозрюваного.

 

Без адвоката у кримінальних справах процес буде програно в будь-якому випадку. У кримінальному процесі суд в 9 випадках з 10 заздалегідь займає позицію державного обвинувачення. Цьому є логічне пояснення. Прокурор і його помічники добре знайомі з суддями, працюють з ними щодня, тому часто йдуть один одному «назустріч». На стороні обвинуваченого повиннен бути надійний захисник, який відновить рівновагу.

 

Таким чином якщо Ви потрапили в складну ситуацію, Вам потрібен адвокат, який має досвід роботи саме по кримінальних справах, наші адвокати не тільки ретельно вивчать матеріали справи, але і знайдуть вади, які й ляжуть в основу лінії захисту, опитають свідків і зберуть додаткові докази.

 

Для отримання консультації, а також для захисту Ваших прав зв`яжіться з нами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *