Адвокат з сімейного права

На жаль, досить часто зустрічаються випадки, коли сім'я не витримує випробування на міцність. Усілякі життєві колізії можуть призвести до необхідності вирішення суперечок, що стосуються майнових та особистих прав сторін, що беруть участь в подібних конфліктах. Вирішити всі виникаючі проблеми може кваліфікований адвокат по сімейних справах. Саме цей фахівець проконсультує зацікавлені сторони щодо поточної ситуації, запропонує рішення для врегулювання проблеми до суду або стане відстоювати ваші інтереси в суді, якщо ви прийняли таке рішення.

Як правило, юристи по сімейних справах можуть допомогти у вирішенні наступних питань:

розірвання шлюбу;

визначення порядку спілкування з дитиною і місця його проживання;

складання шлюбного договору;

оспорювання батьківства;

стягнення аліментів на утримання дитини (дітей);

Для точного формулювання своїх вимог і підготовки до процесу необхідна консультація юриста по сімейних справах. Такий фахівець допоможе грамотно оформити документи, збере докази. Він зробить все, щоб шанси довірителя на позитивне для нього рішення проблеми при зверненні до суду суттєво зросли. Особливо важливо вибрати вірний алгоритм поведінки при розлученні, якщо в родині вже є діти або існують юридичні суперечки. Як правило, в подібні справи залучається досить велике коло осіб і лише адвокат може правильно побудувати позовну політику, тактику захисту або зустрічного позову.

Потрібно відзначити, що юридична консультація по сімейних справах корисна на всіх стадіях вирішення конфлікту, проте чим раніше ви звернетеся до такого фахівця, тим швидше і вигідніше для вас може вирішитися суперечка. У своїй роботі наші юристи керуються законодавством, що регулює порядок та умови вступу в шлюб, а також підставами для припинення шлюбу або визнання його недійсним.

Для отримання консультації, а також для захисту Ваших прав зв`яжіться з нами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *