Частина виступу адвоката Євгена Стельмаха під час розгляду клопотання про зміну запобіжного заходу.

Обставини справи:
Олександр П. працюючи таксистом перевіз двох пасажирів з м. Одеси до м. Білгород-Дністровський та назад в м. Одеса. За що отримав оплату. Він навіть не підозрював про плани своїх клієнтів вчинити злочин.

Через декілька місяців після поїздки до Олександра П. з обшуком завітали працівники поліції. Після чого його затримали та доставили в приміщення поліції де в подальшому вручили повідомлення про підозру.

Сторона обвинувачення підозрює Олександра П. в пособництві у вчиненні розбійного нападу з проникненням у житло (ч.5 ст.27 ч.3 ст.187 КК України, покарання – до 12 років позбавлення волі).

До АБ «Адвокат Стельмах і партнери», родичі Олександра П. звернувся вже після обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. У відповідності до ст.201 КПК України, адвокатом Євгеном Стельмахом було подано клопотання про зміну запобіжного заходу.

Будьте обережні у повсякденному житті, адже мимоволі кожен може потрапити в подібну ситуацію. Після чого адвокату прийдеться проробити колосальну роботу щоб витягти клієнта з СІЗО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *