Стельмах Євгеній Анатолійович

Керівник адвокатського бюро "Адвокат Стельмах і партнери", адвокат, член Національної асоціації адвокатів України, тренер національної поліції України, екс-заступник начальника патрульної поліції Одеси. Основна спеціалізація: кримінальне право, кримінальний процес, справи про адміністративні правопорушення.

Юридичний стаж більше 10 років.


В своїй роботі я завжди керувався професійними принципами та правилами адвокатської етики, окрім цього, особливу увагу приділяв людяності та довірі у відносинах між мною, як захисником, та клієнтом. Наданням правової допомоги я займаюся з 2007 року, і на сьогоднішній день можу гарантувати професійний підхід до вирішення найскладніших справ. При здійсненні захисту інтересів клієнта я завжди намагаюся добитися максимально прийнятного результату. У своїй діяльності я використовую персональний підхід до кожного клієнта, що в свою чергу дає можливість гарантувати ефективне та професійне вирішення питань любої складності на всіх без виключення стадіях процесу.

У 2010 році успішно здав іспити на право зайняття адвокатською діяльністю, та склав присягу адвоката. Надаю юридичну допомогу та здійснюю захист інтересів своїх клієнтів в місті Києві, в місті Одесі та по всій території України. Маю теоретичні та практичні знання які поєднані з досвідом участі у багатьох цивільних, адміністративних та кримінальних справах.