Незабаром в Україні запрацює система відеофіксації порушень на дорогах

Адвокат Євген Стельмах, в ефірі 7 каналу, надав коментар з приводу запровадження системи фото-відео фіксації порушень ПДР, анонс роботи якої презентував Міністр внутрішніх справ України.

Система фото-відео фіксації порушень ПДР, повинна була розпочати свою роботу з початку реформи правоохоронних органів. Віідкладення роботи системи фото відеофіксації порушень ПДР фактично пригальмовувало розвиток реформи поліції та провокувало безкарність водіїв-порушників, що в свою чергу збільшувало кількість дорожньо-транспортних пригод. Не секрет, що особового складу патруьної поліції не вистачає не те щоб слідкуючи за дорожнім рухом притягуючи до відповідальності автоправопорушників, але й повноцінно справлятися з своїми обов'язками. Тому початок роботи даної системи дасть можливість дисциплінувати водіїв на дотримання вимог Правил дорожнього руху, що в свою чергу, можливо, вплине на смертність в результаті ДТП. Оскільки одним з чинників, що впливає на смертність на дорогах країни в результаті ДТП, є не дотримання водіями швидкісного режиму.

Особливу увагу необхідно приділити власникам транспортних засобів, оскільки відповідати будуть саме вони. Так як система націлена на ідентифікацію транспортного засобу і оскільки встановленням хто саме керував автомобілем під час порушення ПДР органи поліції займатися не будуть, вся відповідальність буде покладатися на особу на яку зареєстрований автомобіль. Тому тим хто продав свій транспортний засіб "за довіреністю" потрібно бути готовими до "листів щастя", які обов'язково надішлють органи правопорядку, у випадку порушення водієм такого автомобіля правил дорожнього руху.

Уникнути штрафу власникові транспортного засобу можна буде за умови надання доказів органу поліції про те що не власник авто порушив ПДР.

В будь-якому випадку у адвокатів роботи побільшає.) 

 

Є.Стельмах: Затримання підозрюваних у справі Шеремета, передчасне

Передчасно робити висновок про винуватість чи не винуватість осіб яким оголосили про підозру у вбивстві відомого журналіста П.Шеремета. 

Висвітлені в ЗМІ докази і заяви посадових осіб національної поліції змушують, як мінімум, замислитись про якість роботи досудового слідства, навіть в такій резонансній справі.

Основний меседж який ми почули у заявах чиновників з поліції, – доказів немає, але ви нам повірте.

Про це в ефірі 7 каналу сказав адвокат Євген Стельмах.

Нова судова реформа – ХЛІБА І ВИДОВИЩ

Адвокат Євген Анатолійович Стельмах взяв участь в ефірі ТОК-ШОУ "ХЛІБА І ВИДОВИЩ". 

На передодні Президент України підписав закон про судову реформу. Зокрема, він передбачає скорочення складу служителів Феміди і перезавантаження Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Гості студії: Андрій Фальковський, юрист, Сергій Черевко, суддя-спікер Малиновського районного суду Одеси, Михайло Бочевар, юрист, Микола Пашковський, адвокат, Юлія Токаєва, адвокат, Євген Стельмах, адвокат (включення з Києва)

 

Євген Стельмах прокоментував боротьбу з незаконними парковками в Одесі

Адвокат Євген Стельмах надав свій коментар виданню Думская ТВ, з приводу перспектив боротьби з незаконними парковками в Одесі.

 

На мою думку, потрібен глобальний, комплексний підхід: Забезпечення відповідних органів особовим складом та відповідним транспортом та обладнанням. Пропаганда в ЗМІ. Притягнення до відповідальності кожного порушника. Бажання чиновників.

Тільки комплексний підхід дозволить змінити з часом свідомість водіїв та змусить не порушувати ПДР. 

Але це з часом, зараз же все сумно…

Зазначив адвокат у себе на сторінці в Фейсбук. 

ТОК-ШОУ “ПРОЖЕКТОР”: Смертні ДТП в Україні. Чому винні уникають покарання і що змінить ситуацію?

ТОК-ШОУ "ПРОЖЕКТОР", в студії 7 каналу Одеси обговорили актуальну тему уникнення відповідальності за злочини в сфері Правил дорожнього руху. Експерти студії:

Руслан Форостяк - радник начальника ГУ НП в Одеській області
Олексій Стариков - суддя Малиновського суду
Олександр Румянцев - юрист експертно-юридичного центру по ДТП
Євген Стельмах - адвокат, екс-заступник начальника Патрульній поліції Одеси
Роман Сеник - депутат Одеської обласної ради
Владислав Сердюк - екс-радник начальника ГУ НП України в Одеській області